‎+905373510960

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 22:00

BLOG
Anasayfa Blog Gergi Tavanda Odalara Göre Renk Seçimi

Gergi Tavanda Odalara Göre Renk Seçimi

25 Nisan 2019

Genellikle çocuğun odasının bir renkle doldurulması gerektiği, aksine çeşitli parlak renkler olduğu düşünülür.

Çocuk Odası 

Genellikle çocuğun odasının bir renkle doldurulması gerektiği, aksine çeşitli parlak renkler olduğu düşünülür. Çocuklar için bile, oda dekorasyon için malzeme seçimi, çizimleri ile duvar kağıdı sulu ve parlak desenler seçin. Ancak gergi tavanlarda, tüm odayı dengelemek için dikkatli olmak ve daha tarafsız olmak iyidir. Yani, beyaz bulutlar, deniz dalgalarından oluşan bir desen ile mavi bir tavan seçmek tavsiye edilir. Kızlar için pembe veya sarı pastel tonları. çocuklar için güzel bir yeşil tonu da olabilir.

Yatak Odası

Bu odada gergi tavandaki renklerin fonksiyonu rahatlamak ve uykuya hazırlamaktır. Yeni bir güne dinlenmiş ve mutlu uyanmak için sabah kalktığınızda göreceğiniz desenler ve renklerde önemli. Gergi tavanda ağaçtan bir desenle birlikte, güzel kahve, krem, şeftali gibi gergi tavan renleri seçilebilir. Gergi tavanda desenlerle birlikte beyaz harika görünür.

Mutfak

Bu oda enerji üretmeli ve iştahı iyileştirmelidir. Bu nedenle mutfakta gergi tavnlarınızda, kırmızı ve yeşilin parlak ve doygun tonlarını seçebilirsiniz. En önemli şey mutfakla kombine edilmelidir. Mutfağı çok parlak bir renk haline getirmemek gerekir.

Oturma Odası Veya Salon

Genellikle daire veya evdeki en büyük odadır. Farklı renkleri gergi tavana monte etmek popülerdir. Şimdiye kadar, çok zarif bir çözüm vardı. Işık yayan şeffaf bir filmi gergi tavan şeritleri altında, çeşitli desenlere koyabilirsiniz. Ruh halinize bağlı olarak, uzaktan kumandayı kullanarak ışığın rengini değiştirebilirsiniz.

Banyo

Gergi tavanlar artık banyolara da monte edilmektedir. Ancak iyi havalandırmaya dikkat etmek gerekir. Banyoda gergi tavan rengine karar verirken fayans veya seramik rengine dikkat etmek gerekir.

Çalışma Odası Veya Ofis

Verimliliği etkinleştirin ve ofiste entelektüel etkinliği geliştirin, gergi tavanı mavi veya yeşil olarak kullanabilirsiniz. Gergi tavan filmini mat veya saten seçmek en iyisidir, Ofis ve çalışma odalarındaki gergi tavanlarda parıltı yanlış seçenektir. Tavanın parlak yüzeyi, dikkati dağıtır ve işlerden uzaklaşır.

Koridor

Bazen, bu alanlar büyük bir boyuta sahip olduğundan. Bu nedenle, krem veya bej renkleri parlak gergi tavan için seçmek gereklidir. Mekanı karartmamak için, odadaki koyu renkler her zaman toplam alanın yarısından az olmalıdır. Bu yüzden tavandaki koyu rengi kullanırken, daha hafif bir mobilya, zemin seçmek ve duvarların dekorasyonuna parlak renkler eklemek daha iyidir.

 Bu yazı 428 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın +905373510960

Bizi Arayın +905373510960

İstiklal mah. Kavaklıdere cad. No 65 Ümraniye/İstanbul

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Gergi Tavan, Germe Tavan, Gergi Tavan Dekorasyonları, Gergi Tavan Baskıları, Dekoratif Tavan Aydınlatmaları, İstanbul Gergi Tavan Fiyatları, Tavan Dekoru Copyright © 2019 Saracoglugergitavan.com All Rights Reserved.

Her Hakkı Saklıdır © bu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları SARAÇOĞLU'e aittir. bu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, SARAÇOĞLU önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler SARAÇOĞLU yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ