‎+905373510960

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 22:00

BLOG
Anasayfa Blog Gergi Tavanlarda Doku – Renk Kombinasyonu

Gergi Tavanlarda Doku – Renk Kombinasyonu

25 Nisan 2019

Gergi tavanda odanın görünüşe göre renk seçilebilir ve iç kısım ile tamamen uyumlu olur.

Gergi tavanda odanın görünüşe göre renk seçilebilir ve iç kısım ile tamamen uyumlu olur. Ancak, yanlış gergi tavan dokusunun uyumsuzluğu, tüm tasarım fikirlerini yok edebilir. Bunun nedeni, farklı dokuların aydınlatmaya farklı tepki vermesi, bazen de yansıtması veya absorbe etmesidir.

 

Mat Gergi Tavanlar

Oda boyutunu, yüksekliğini ve derinliğini görsel olarak azaltır. Ama mat yüzeyi, özellikle masa örtüsü parlak renklerde boyanmışsa, soyluluk havası verir. Güzel görünür ve tahrişe neden olamaz. Bu, parlama eksikliğinden dolayı, distorsiyonu bozmayan baskı uygulamalarına en uygun olanıdır.

Saten Kumaş

Yumuşak dokusu, gün ışığının ve yapay ışığın yön değiştirmesine katkıda bulunur ve bu da onu güzel bir şekilde aydınlatır. Parlaklık sağlayan güzel soğuk ve pastel renkler görünür. Klasik tarzda geniş odalar için en başarılı seçenek.

Parlak Gergi Tavan

Ana avantajı ışığın yansıması ve görsel alanın artmasıdır. Üzerinde tüm renkler daha hafif ve daha doygun görünüyor. Küçük alanlar için en iyi seçenek budur.

Dokulu Bir Yüzeye Sahip Kumaş

Genellikle ahşap, taş, deri veya metali taklit ederler. Büyük odada tavan seviyelerinin birinin veya küçük bir bağımsız çatı olarak dekorasyon için iyi bir seçim. İlgili aurayı oluşturmak istediğiniz stilize odalarda da uygundur.

Mocka.

Gergi tavanlarda Işığın tam emilimi ile karakterize edilir. Yatak odasında çok rahat ve lüks bir atmosfer yaratır. Ancak kurulumu için sadece bol miktarda doğal ışığa uyum sağlar ve parlak renkler seçildiğinde çok büyük görünmez.

Şeffaf

Bu tarz gergi tavanlar sadece gizli aydınlatma ile monte edilmek için uygundur. Çok fazla ışık gerektirmeyen odalar için uygundur veya ek aydınlatma kullanılabilir. Monotondur, çünkü tüm renk aksanı LED'lere düşer.Bu yazı 1138 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Bizi Arayın +905373510960

Bizi Arayın +905373510960

İstiklal mah. Kavaklıdere cad. No 65 Ümraniye/İstanbul

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Gergi Tavan, Germe Tavan, Gergi Tavan Dekorasyonları, Gergi Tavan Baskıları, Dekoratif Tavan Aydınlatmaları, İstanbul Gergi Tavan Fiyatları, Tavan Dekoru Copyright © 2019 Saracoglugergitavan.com All Rights Reserved.

Her Hakkı Saklıdır © bu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları SARAÇOĞLU'e aittir. bu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, SARAÇOĞLU önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler SARAÇOĞLU yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ