‎+905373510960

[email protected]

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 22:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Gergi Tavan

Gergi Tavan

Gergi tavan uygulama barrisol diye adlandırılan pvc kumaş türlerindendir.Gerdirme işlemi gazlı ısıtıcı ile uygulanmaktadır.Gergi tavan uygulama alanı farlılık gösterse bile uygulama alanına göre sekil aldırılarak veya kalıp alınarak kumaş kesilir ve yerine ısıtılarak montaj yapılır.Gergi tavan çeşitleri lake gergi tavan,transparan gergi tavan,aynalı gergi tavan,baskılı gergi tavan diye adlandırılır.Uygulanacak alanın m2 önemli değildir,5 metre ene kadar tek parça uygulanabilinir boy sınırı yoktur.Germe tavan uygulaması m2 fiyatları kumaş kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Bizi Arayın +905373510960

Bizi Arayın +905373510960

İstiklal mah. Kavaklıdere cad. No 65 Ümraniye/İstanbul

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Gergi Tavan, Germe Tavan, Gergi Tavan Dekorasyonları, Gergi Tavan Baskıları, Dekoratif Tavan Aydınlatmaları, İstanbul Gergi Tavan Fiyatları, Tavan Dekoru Copyright © 2019 Saracoglugergitavan.com All Rights Reserved.

Her Hakkı Saklıdır © bu Web sitesi ve tüm sayfaları Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na tabidir ve içeriğine ilişkin her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi-belge,marka ve her türlü fikri ve sınai haklar ile tüm telif hakları ve diğer fikri ve sınai mülkiyet hakları SARAÇOĞLU'e aittir. bu web sitesinin yapısı ve içeriği, sitede kullanılan her türlü görsel malzeme Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve Türk Ceza Kanunu kapsamında korunmaktadır. Sitede yer alan bilgilerin çoğaltılması, başka bir lisana çevrilmesi, saklanması veya işleme tutulması da dahil, SARAÇOĞLU önceden yazılı iznine tabidir. Bu sebeple işbu sitede yer alan bilgiler SARAÇOĞLU yazılı izni olmadan hiçbir şekilde, çoğaltılamaz, yayınlanamaz, kopyalanamaz, sunulamaz ve aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir Web sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ